Рішення виконавчого комітету

від 23.08.2018 № 659 "Про використання поліетиленових пакетів в об’єктах торговельної мережі та на ринках м. Хмельницького"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 23.08.2018 № 659

Про використання поліетиленових пакетів в об’єктах торговельної мережі та на ринках м. Хмельницького

 

            Розглянувши клопотання управління торгівлі, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту навколишнього середовища та збереження довкілля, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових поліетиленових пакетів, одноразового посуду – пакети для упакування, посуд з біологічних полімерних чи паперових матеріалів, багаторазові торбини тощо.

2. Організувати роботу з місцевими засобами масової інформації про шкідливість для довкілля поліетиленових пакетів, пластикової тари та упаковки і доцільність обмеження її використання в побуті, методи вилучення із сміттєвої маси та утилізації, а також переваги використання еко-безпечних пакувальних матеріалів.

            3. Контроль   за    виконанням   рішення    покласти    на   заступників   міського   голови А. Бондаренка, В. Гончарука, Г. Мельник.

 

 

Міський голова                                                                                                       О. Симчишин