Skip to main content
Loading...

Breadcrumb

Головна / від 22.03.2022 № 172 "Про тимчасове зменшення розміру плати за пайову участь в утриманні об"єкта благоустрою для суб"єктів господарювання, які здійснюють діяльність з торгівлі на території парків і скверів міста Хмельницького" /
Деталі
Номер документу :
172
Дата:
Прикріплені документи:
202203220172.doc (185 KB)
Текст документу

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 22.03.2022 № 172

Про тимчасове зменшення розміру плати за пайову участь в утриманні об"єкта благоустрою для суб"єктів господарювання, які здійснюють діяльність з торгівлі на території парків і скверів міста Хмельницького

 

 

Розглянувши клопотання управління комунальної інфраструктури, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зменшення фінансового навантаження на суб"єктів господарювання в умовах дії правого режиму воєнного стану, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Тимчасово, на строк з 24 лютого 2022 року до 1 червня 2022 року, зменшити розмір плати за пайову участь в утриманні об"єкта благоустрою для суб"єктів господарювання, які здійснюють діяльність з торгівлі на території парків і скверів міста Хмельницького, на 50 відсотків від розміру плати, визначеної в діючих договорах. 
  2. Доручити комунальному підприємству «Парки і сквери міста Хмельницького» та комунальному підприємству по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради здійснити перерахунок плати за договорами про пайову участь в утриманні об"єкта благоустрою для суб"єктів господарювання, які здійснюють діяльність з торгівлі на територіях парків і скверів міста Хмельницького, з 24 лютого 2022 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови -директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН