Рішення виконавчого комітету

від 16.08.2019 № 681 "Про затвердження акту безоплатного приймання - передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 16.08.2019 № 681

Про затвердження акту безоплатного приймання - передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири

 

Розглянувши матеріали, надані управлінням капітального будівництва, на виконання рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 13.02.2019 № 102 “Про звільнення колективного підприємства «Цивільжитлобуд» від сплати залишку заборгованості коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста квартири та гаража”, рішення виконавчого комітету від 28.03.2019 № 274 «Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішенням сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 № 17 “Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів в комунальну власність міста”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акт безоплатного приймання - передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири № 102, загальною площею 39,3 кв. м, по вул. Львівське шосе 33/2 А для надання винятково сім'ї загиблого військовослужбовця, який брав участь в антитерористичній операції, інваліду війни з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції, учаснику бойових дій в антитерористичній операції, яка належить обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив-Добробут».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука, заступника міського голови А. Бондаренка, управління комунального майна та відділ обліку та розподілу житлової площі.

 

Заступник міського голови   А. Нестерук