Рішення виконавчого комітету

від 16.08.2019 № 680 "Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс департаменту освіти та науки об’єкт будівництва"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 16.08.2019 № 680

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс департаменту освіти та науки об’єкт будівництва

 

            Розглянувши клопотання управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів та департаменту освіти та науки в зв’язку із завершенням виконання робіт з будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32, а саме І черги будівництва ясла-садочок, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про освіту», рішенням тридцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.04.2019 № 23, виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Дозволити управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради передати на баланс департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради об’єкт будівництва - навчально-виховний комплекс на вул. Залізняка, 32 (І черга будівництва ясла-садочок), балансовою вартістю 53 857 912 (п’ятдесят три мільйона вісімсот п’ятдесят сім тисяч дев’ятсот дванадцять) гривень, враховуючи сертифікат серії ХМ № 162192211438 від 09.08.2019.

2. Дозволити з балансу департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради передати на баланс Хмельницького закладу дошкільної освіти № 9 «Кобзарик» (після державної реєстрації) об’єкт будівництва - навчально-виховний комплекс на вул. Залізняка, 32 (І черга будівництва ясла-садочок), балансовою вартістю 53 857 912 (п’ятдесят три мільйона вісімсот п’ятдесят сім тисяч дев’ятсот дванадцять) гривень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та заступника міського голови Г. Мельник.

 

Заступник міського голови   А. Нестерук