Рішення виконавчого комітету

від 14.12.2017 року № 944 "Про внесення на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозиції про нагородження  Данкевича І.Т. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 14.12.2017 року № 944

Про внесення на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозиції про нагородження  Данкевича І.Т. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня 

Данкевич Іван Тарасович очолює Хмельницький Обласний Благодійний Фонд «Карітас» з часу його заснування – з 2002 року. Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” заснований у 2002 році під егідою Української Греко-Католицької Церкви. Своєю діяльністю фонд допомагає потребуючим, незалежно від віросповідання, національності, політичних переконань та раси.

Сьогодні Хмельницький Обласний Благодійний Фонд “Карітас” працює за наступними проектами:

  • мобільна робота з молоддю в Україні;

  • соціальний центр Святого Миколая Чудотворця для дітей та молоді з м. Хмельницького та Хмельницької області, які хворіють на ДЦП, аутизм та синдром Дауна;

  • соціальне таксі;

  • допомога вимушено переселеним особам;

  • соціальна ініціатива “Хтось не зробить”;

  • свічкова майстерня;

  • надання гуманітарної допомоги;

  • християнська школа розвитку.

Завдяки такій багатосторонній діяльності Хмельницький Обласний Благодійний Фонд “Карітас” охоплює своєю роботою щороку декілька сотень людей, надає їм первинну матеріальну і соціальну допомогу, психологічну і емоційну підтримку, здійснює їх інтеграцію у суспільство та дає надію на краще майбутнє.

Данкевич І.Т. веде активну громадську діяльність. У 2013-2014 роках входив до складу громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради. У даний час входить у складі координаційної ради об’єднань громадян соціального спрямування Хмельницької міської ради.

Заслуги Данкевича І.Т. у розвитку соціальної сфери та благодійної діяльності відмічені численними грамотами та подяками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Розглянувши звернення Хмельницького Обласного Благодійного Фонду “Карітас” та керуючись рішенням 25 сесії Хмельницької міської ради № 4 від 05.07.2005 р. “Про Почесні відзнаки Хмельницької міської ради та міського голови”, виконавчий комітет Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Внести на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозицію про нагородження ДАНКЕВИЧА Івана Тарасовича Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня за високий професіоналізм, вагомий   особистий   внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності у місті Хмельницькому та активну участь у формуванні громадянського суспільства. 

2. Контроль   за    виконанням    рішення    покласти    на     керуючого справами виконкому САБІЙ Ю.С.

 

 

Заступник міського голови А. Нестерук