Рішення виконавчого комітету

від 12.10.2017 року № 730 "Про внесення на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозиції про нагородження Криніної Г.С. почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня"

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 12.10.2017 року № 730

Про внесення на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозиції про нагородження Криніної Г.С. почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня.

 

Криніна Ганна Степанівна народилася 18 серпня 1942 року в Лезневому. До регулярних занять легкою атлетикою долучилась у 8 класі, навчаючись у Хмельницькій середній школі № 1. В 1964 році закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут факультет фізичного виховання та здобула вищу педагогічну освіту за фахом вчитель  фізичної культури. На даний час працює на посаді старшого викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання та валеології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.     

Криніна Ганна Степанівна - майстер спорту СРСР з легкої атлетики, найсильніша та найтитулованіша легкоатлетка Хмельницької області 1960-1970 років, багаторазова чемпіонка і володарка Кубка УРСР. Найвагоміші досягнення на всесоюзній арені - ІV місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу Центральної ради добровільно-спортивного товариства «Спартак» , VІ місце на Спартакіаді народів СРСР на дистанції 1500 метрів. Протягом 10 років входила складу збірної команди України з легкої атлетики. За вагомі спортивні досягнення Криніній Г.С. було доручено запалити олімпійський вогонь у чаші стадіону «Поділля» міста  Хмельницького 8 липня 1980 року під час урочистостей при зустрічі естафети факелоносців напередодні ХХІІ Олімпійських ігор. У 1977 році Криніна Г.С. завершила активні виступи на легкоатлетичних доріжках та почала працювати на спортивній ниві в організаціях, які підпорядковувалися добровільно-спортивному товариству «Спартак», а з 1983 року - викладач фізичного виховання Хмельницького педагогічного училища. У 1987 році підготувала команду легкоатлетів цього начального закладу, яка перемогла на Спартакіаді України серед педагогичних училищ. У тому ж році стала «Відмінником освіти УРСР». З 1996 року долучилася до ветеранського спорту з легкої атлетики, де перемагала на багатьох всеукраїнських змаганнях, виступала на трьох чемпіонатах Європи  та світу серед ветеранів спорту, неодноразово потрапляючи до фіналу у бігу на середніх дистанціях. Найвище досягнення на офіційних міжнародних змаганнях - V місце на чемпіонаті Європи на дистанції 800 метрів. Усього встановила 5 рекордів держави в бігу на 400, 800, 1500 метрів у різних вікових групах. На протязі багатьох років долучалась до організації та проведення змагань з легкої атлетики.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, легкої атлетики та за вказані спортивні досягнення була нагороджена Почесною грамотою Державного комітету молодіжної політики, спорту, туризму (2000 р.), Міністерства освіти і науки  України (2012 р.), Хмельницької обласної державної адміністраці (2012 р.), Грамотою Хмельницької  обласної  ради  (2017 р.), Подякою Федерації легкої атлетики України (2002 р.) та Хмельницької міської ради (2005 р., 2017 р.).

Свій багаторічний досвід Криніна Г.С. використовує для виховання учнівської молоді, пропаганди здорового способу життя. Вона заслужено користується  авторитетом серед тренерів з легкої атлетики  та  викладачів  фізичного  виховання навчальних закладів м. Хмельницького.

Розглянувши звернення відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, подання управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та керуючись рішенням 25 сесії Хмельницької міської ради № 4 від 05.07.2005 р. “Про почесні відзнаки Хмельницької міської ради та міського голови”, виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Внести на розгляд сесії Хмельницької міської ради пропозицію про нагородження Криніної Ганни Степанівни почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня за   вагомий   особистий   внесок    в   розвиток   фізичної   культури    і    спорту    в    м. Хмельницькому.

 

  1. Контроль   за    виконанням    рішення    покласти    на     заступника   міського   голови Г. Мельник.

 

        

Міський голова                                                                                О. Симчишин