Рішення виконавчого комітету

від 12.10.2017 року № 724 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»)"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 12.10.2017 року № 724

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»)

Розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі») затвердженого рішенням шостої сесії Хмельницької міської ради від 18.05.2016 р. № 73, а саме:

  1.1. у розділі І «Загальні положення»:

  1.1.1. у пункті 1.4.2 слова «та уклала договір з Замовником про надання послуги» замінити на слова «та уклала договір з Замовником про відшкодування коштів за надані послуги»;

  1.1.2. пункт 1.4.3 викласти в новій редакції: «Одержувачі послуги – інваліди та діти – інваліди з захворюванням опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями, які пересуваються на візках, при наявності індивідуальної програми реабілітації з висновком про необхідність користування інвалідним візком або висновку ЛКК»;

  1.1.3. доповнити пунктом 1.7 наступного змісту: «В окремих випадках, виходячи з конкретних обставин, право на одержання послуги «соціальне таксі» може бути надане особам, які не зазначенні в пункті 1.4.3 цього Положення, та особам, які фактично проживають на території міста Хмельницького, за рішенням комісії, яка створюється та склад якої затверджується розпорядженням міського голови».

 1.2. у розділі ІІІ «Порядок прийому заявок та умови використання спецавтотранспорту» пункт 3.1 викласти в новій редакції: «Для того, щоб отримати право на користування послугою, Одержувачу необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради (відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці) та надати необхідні документи для реєстрації, а саме:

  • заяву;
  • ксерокопія паспорта;
  • ксерокопію ідентифікаційного коду;
  • ксерокопію довідки МСЕК або медичного висновку для                       дітей – інвалідів;
  • ксерокопію індивідуальної програми (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до                                1 січня 2007 року як безстрокова або строк дії якої не закінчився),  містить показання для забезпечення інвалідним візком;
  • інформацію про наявність транспорту отриманого через органи соціального захисту населення (при наявності).

 1.3. у розділі VI «Порядок проведення розрахунків» пункт 6.1 викласти в новій редакції: «Розрахунок з Виконавцем за надані соціальні послуги «соціальне таксі» проводить управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, шляхом відшкодування безготівкових коштів за надані послуги, згідно цього Порядку та договору про відшкодування коштів за надані послуги «соціальне таксі». Відшкодування коштів за надання соціальної послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»), здійснюється в межах виділених коштів з міського бюджету на підставі розрахунків про виконаний обсяг соціального перевезення, маршрутних листів, актів наданих послуг».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

 

 Міський голова                                                                       О. Симчишин