Рішення виконавчого комітету

від 12.10.2017 року № 713 "Про розгляд клопотання ПАТ “Проскурів”"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 12.10.2017 року № 713

Про розгляд клопотання ПАТ “Проскурів”

 

             Розглянувши клопотання ПАТ “Проскурів” про продовження договору оренди нерухомого майна – нежитлового приміщення загальною площею 30,8 кв.м розміщеного в будівлі  по  вул.  Проскурівській,   18, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади   м. Хмельницького”,  виконавчий комітет  міської  ради          

 

                                                               В И Р І Ш И В :

 

            1. Продовжити публічному акціонерному товариству “Проскурів” строк оренди - нежитлового приміщення міської комунальної власності загальною площею 30,8 кв.м в будівлі по вул. Проскурівській, 18 в місті Хмельницькому для розміщення магазину «Молоко» строком на одинадцять місяців.

            2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради та отримувачу коштів продовжити договір оренди нерухомого майна відповідно до чинного законодавства.

            3. Орендарю відповідно до чинного законодавства продовжити договір оренди та договори з надавачами комунальних послуг, відшкодувати витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та її рецензування, приймати участь у благоустрої міста.

            4. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника  міського  голови А. Бондаренка.

 

Міський голова                                                                                                    О. Симчишин