Рішення виконавчого комітету

від 12.10.2017 року № 709 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницьког"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 12.10.2017 року № 709

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького  по вул.  Курчатова, 4/3 

Розглянувши клопотання громадської організації “Спортивно-оздоровчий клуб “Новатор” щодо погодинного безоплатного користування нежитловим приміщенням міської комунальної власності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради 

В И Р І Ш И В:

            1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування громадській організації “Спортивно-оздоровчий клуб “Новатор” нежитлового  приміщення  міської   комунальної   власності в будівлі навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького корисною площею 276,6 кв.м (загальною площею 295,0 кв.м) по вул.  Курчатова, 4/3 для проведення тренувального процесу з футболу та оздоровчих занять з учнями строком на два роки.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління комунального майна.

 

Міський голова                                                                                       О. Симчишин