Рішення виконавчого комітету

від 12.04.2018 року № 276 "Про призначення тимчасових перевізників на автобусному маршруті загального користування № 15 «Залізничний вокзал – Речовий ринок"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 12.04.2018 року № 276

Про призначення тимчасових перевізників на автобусному маршруті загального користування № 15 «Залізничний вокзал – Речовий ринок»

 

Розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку та звернення фізичних осіб-підприємців Вовка В.В. і Ямкового І.Г., керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Призначити фізичну особу-підприємця Вовка Василя Володимировича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 «Залізничний вокзал – Речовий ринок» по графіку № 1 та фізичну особу-підприємця Ямкового Івана Григоровича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 «Залізничний вокзал – Речовий ринок» по графіку № 2.

2. Уповноважити заступника начальника управління транспорту та зв’язку    Шепурева С.В. від імені виконавчого комітету укласти з фізичними особами-підприємцями Вовк В.В. та Ямковим І.Г. тимчасові договори про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, терміном на 3 (три) місяці.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А.Бондаренка.

 

Міський голова                                                                                             О. Симчишин