Рішення виконавчого комітету

від 11.08.2022 № 603 "Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 11.08.2022 № 603

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради

 

Розглянувши клопотання секретаря міської ради В. Діденка, керуючись рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31 жовтня 2006 року №2 «Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради, соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької міської територіальної громади та затвердження Положення про нього» зі змінами та доповненнями, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради кошти в сумі 50000,00 грн (п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок) для виплати допомоги на поховання загиблого учасника, який брав участь у відсічі під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії Російської Федерації проти України Лози Віталія Станіславовича.

...

4. Видатки здійснити за рахунок коштів 3.2.15 цільового фонду Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій, завідувача відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності – головного бухгалтера  Л. Стародуб.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН