Рішення виконавчого комітету

від 10.05.2018 № 353 "Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок Мельнику Івану Олександровичу та Шухевичу Роману Осиповичу"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 10.05.2018 № 353

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок Мельнику Івану Олександровичу та Шухевичу Роману Осиповичу

 

 

Розглянувши клопотання Департаменту освіти та науки, музею історії міста Хмельницького, протокол засідання комісії з розгляду питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок в місті Хмельницькому, з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників української землі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Хмельницького, затвердженим рішенням п’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради, рішенням сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 № 3 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Дозволити встановити меморіальні дошки:

1.1. Мельнику Івану Олександровичу на фасаді будівлі  Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 імені Олександра Співачука (вул. Проскурівського підпілля, 125/1).

1.2. Роману Шухевичу на фасаді будівлі МКП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» (вул. Проскурівська, 40).

2. Музею історії міста Хмельницького (Барабаш Г.І.) придбати меморіальну дошку Роману Шухевичу.

3. Управлінню житлово-комунального господарства (Новачок В. П.) здійснити монтаж меморіальної дошки Роману Шухевичу на фасаді будівлі МКП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» (вул. Проскурівська, 40).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

 

Міський голова                                                                                                      О. Симчишин