Рішення виконавчого комітету

від 09.11.2017 року № 810 Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста    зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку по вул. Мо"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 09.11.2017 року № 810

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста    зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку по вул. Молодіжній, 2/3Б ОСББ «Молодіжне 2/3Б»

 

Розглянувши клопотання ОСББ «Молодіжне 2/3Б», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

            1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання довжиною 12 м.п. та водовідведення довжиною 247 м.п житлового будинку по вул. Молодіжній, 2/3Б ОСББ «Молодіжне 2/3Б», за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови   А. Нестерука.

 

Міський голова                                   О. Симчишин