Рішення виконавчого комітету

від 08.02.2018 року № 87 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 08.02.2018 року № 87

Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького

З метою впорядкування надання мешканцям міста Хмельницького своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького» від 26.10.2017 № 773, керуючись законами України  «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

                                                                       ВИРІШИВ :

           1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького, оформлене протоколом засідання конкурсної комісії від 06.02.2018, а саме:

 

          1.1. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом        № 1 міського комунального підприємства «Спецкомунтранс» строком на п’ять років.   

          1.2. Про визначення переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом           № 2 товариства з обмеженою відповідальністю «НОСОРІГ ЕКО» строком на дванадцять місяців.        

       

          2. Уповноважити від імені виконавчого комітету начальника управління житлово-комунального господарства В.Новачка укласти договори з переможцями конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького.

                    

         5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

 

 

Міський голова                                                                                  О. Симчишин