Рішення виконавчого комітету
від 08.02.2018 року № 67 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитлового приміщення та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради"
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 08.02.2018 року № 67
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитлового приміщення та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради
Розглянувши клопотання спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо:
1.1. розірвання за згодою сторін договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням загальною площею 46,7 кв.м по вул. Шевченка, 99 у м. Хмельницькому, укладеного з спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством «Хмельницькліфт» від 13.07.2017 року.
1.2. визнання таким, що втратив чинність підпункт 1.10 пункту 1 рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017 № 26 “Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності та відмову у передачі в тимчасове безоплатне користування”.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.
Міський голова О. Симчишин