Рішення виконавчого комітету

від 07.10.2021 № 924 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про делегування управлінню комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради повноважень замовника"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

від 07.10.2021 № 924

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про делегування управлінню комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради повноважень замовника

Розглянувши клопотання управління комунальної інфраструктури та враховуючи, що Хмельницька міська рада є правонаступником Копистинської сільської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про публічні закупівлі», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про делегування управлінню комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради повноважень замовника об’єкта будівництва: «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с. Копистин Хмельницького району Хмельницької області (код ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-09-18-002817-c).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка та управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради.

Міський голова  О. СИМЧИШИН