Рішення виконавчого комітету

від 07.10.2021 № 922 "Про затвердження тарифу на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території м. Хмельницького"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

від 07.10.2021 № 922

Про затвердження тарифу на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території м. Хмельницького

Розглянувши клопотання комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту, керуючись Податковим кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» (із внесеними змінами) та від 02.03.2010 № 258 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів» (із внесеними змінами), законами України «Про благоустрій населених пунктів» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування одного транспортного засобу по Львіському шосе на рівні 15,0 грн. за годину паркування та по проспекту Миру на рівні 15,0 грн. за годину паркування.

2. Комунальному підприємству по організації роботи міського пасажирського транспорту (В. Когут) застосовувати дані тарифи на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території м. Хмельницького у своїй діяльності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту та заступника міського голови М. Ваврищука.

Міський голова О. СИМЧИШИН