Новини

Вчителів привітали з професійним святом

Так рідко буває, що урок ведуть не вчителі, а для них. Напередодні професійного свята педагогів Хмельницького привітали у цікавій формі - примусили відчути себе учнями.
З прийдешнім святом хмельницьких освітян привітав міський голова Олександр Симчишин. Колективи найкращих навчальних закладів та їх керівники отримали грамоти. Очільник міста зізнався, що День вчителя для нього - не формальне свято, адже він і сам педагог. Його учні та студенти досі в першу неділю жовтня вітають Олександра Сергійовича в смс та соцмережах.
"У святковий день потрібно в першу чергу згадати свого першого вчителя, - каже міський голова. - Адже саме ця людина зробила найвагоміший внесок у наш розвиток та становлення. Я часто згадую свою першу вчительку і дуже щасливий, коли її зустрічаю. Пригадую і багатьох інших вчителів та викладачів, їх імена час не стирає з пам'яті, а це означає, що ці люди багато навчили".
Очільник міста подякував всім тим, хто вчить і виховує. Запевнив, що розуміє їх роль в тому, що відбувається у місті та країні та пообіцяв всебічну підтримку.