Новини

В рамках підготовки до опалювального сезону МКП «Південно-Західні тепломережі» виконало значні обсяги робіт

Комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі» забезпечує теплом 202 багатоквартирні житлові будинки, бюджетні та інші установи загальною опалювальною площею близько 1,15 млн.м2. В експлуатації знаходиться 12 котелень, 3 когенераційних установки, 15 ЦТП. Протяжність теплових мереж складає 69,04 км в двохтрубному обчисленні. В ході підготовки до опалювального сезону 2020-2021 роки підприємство замінило 2761 п.м. трубопроводів зношених теплових мереж на попередньоізольовані пінополіуретаном трубопроводи.

До роботи в опалювальний період підготовлено усі 12 котелень та 17 центральних теплових пунктів (ЦТП). Виконана заміна конвективної частини водогрійного котла ТВГ-8 в котельні по вул. Молодіжна, 2. На котельнях виконано планові еколого-режимні налагоджувальні роботи на котлоагрегатах. Виконані налагоджувальні роботи з гідравлічного режиму теплових мереж.

На ЦТП по вул. Курчатова, 5 та ЦТП по вул. Курчатова, 17/1 замінено водоводяні підігрівачі на сучасні пластинчастого типу «Funke» та замінено застарілий насос ГВП на ЦТП по вулиці Проскурівського підпілля, 215 на сучасний більш економічний насос типу «Lowara», що забезпечить якісне та надійне надання послуги з гарячого водопостачання.

На обслуговуванні підприємства знаходиться системи централізованого опалення та гарячого водопостачання 202 житлових будинків, де також проведені роботи по відновленню ізоляції внутрішньобудинкових мереж опалення та ГВП, проведено гідропневматичну промивку трьох житлових будинків. Також з метою економії електроенергії підприємство влаштувало станції керування (3 шт.) обертами електродвигунів на базі частотних перетворювачів.

Виконання зазначених заходів дозволить зменшити споживання підприємством природного газу, електроенергії та забезпечить стале проходження опалювального сезону 2020-2021 років.