Новини

В Хмельницькому за 4 роки облаштували 25 спортивних майданчиків

Завершуються роботи із облаштування великого спортивного комплексу біля ЗОШ №25. Залишилося лише доробити зовнішнє освітлення. Комплекс складається з трьох майданчиків: багатофункціонального для гри у баскетбол, волейбол, гандбол і міні-футбол, окремого міні-футбольного з штучним покриттям 40х22 та майданчику для воркауту і тренажерів.

Два з них були збудовані минулого року.

Останню частину - міні-футбольне поле розміром 22х40 - завершують цими днями. Біля поля є невелика трибуна для 75 глядачів. Це вже 25 спортивний майданчик за останні 4 роки.

В навчальний час на таких майданчиках займаються учні школи, в позаурочний різними видами спорту будуть займатися дітки з дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також мешканці мікрорайону!

Звісно, це має бути організовано - повинна зібратися команда, звернутися до працівників школи і записатися на вільний час.

«Цього року збудуємо також майданчики біля ЗОШ №6, 13, 1, НВО №5. Ще трохи, і наша маленька мета - новий спортмайданчик біля кожної школи - буде досягнута. Працюємо далі", - підкреслив міський голова Олександр Симчишин.