Новини

В Хмельницькому відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад України

«Сьогодні, прийнявши в Хмельницькому Конгрес місцевих та регіональних влад України, ми показали, що можемо бути столицею місцевого самоврядування, як приклад ефективного управління на місцях!

Фактично, перше робоче засідання Конгресу відбулося саме в нашому місті.

Символічно й знаково, що засідання Конгресу відбулося у Палаці Спорту. Наш Палац Спорту, що є найбільшим об’єктом, збудованим за роки незалежності в області, гідно прийняв 140 представників влади усіх рівнів: Президента, керівників Офісу Президента, міністрів, міських голів зі всієї країни, голів райрад, райдержадміністрацій тощо. І це для нас ще не межа! Це буде серце міста, серце області, де вируватиме і спортивне, і культурне життя.

Палац Спорту - це моє дітище, така собі маленька мрія, тому щиро дякую усім, хто допомагає втілювати її в реальність!

Вірю, що до завершення його будівництва залишилося недовго! Щиро сподіваюся на фінансову підтримку держави. Принаймні сьогодні такі запевнення отримав! Це наша спільна робота, це наші спільні успіхи! Це все успіхи України!

Мав можливість виступити на Конгресі. Як голова асоціації міст Хмельниччини і очільник нашого міста озвучив найнагальнішу проблему забезпечення газом наших теплопостачальних підприємств. З початку цього року вже двічі більше сотні міст могли залишитися без гарячого водопостачання. Це 5 млн споживачів. Дуже сподіваюся, що такого більше не трапиться. Невирішеною залишається проблема боргів теплопостачальних підприємств. По всій країні це близько 58 мільярдів гривень. Ці борги виникли не сьогодні. Переконаний, що до них призвело неефективне державне регулювання упродовж багатьох років. Для нас надзвичайно важливо є прийняття Закону про списання таких боргів. Тоді ми зможемо вступити на ринок газу «з нуля» і тримати тарифи на опалення максимально низькими», - розповів міський голова Олександр Симчишин.