Новини

Учасники освітнього проекту «Кобзар» - це слово на кожен день» відвідали Народний Дім «Просвіти»

22 травня 2021 року виповнюється 140 років з дня перепоховання Тараса Шевченка в рідній землі, на Чернечій горі, яку тепер ми називаємо Тарасовою.

Хмельницькі просвітяни протягом багатьох років вшановують День, коли повернувся в Україну на вічний спочинок найдостойніший з її синів.

Цьогоріч прославили Великого Тараса учні навчальних закладів нашого міста, учасники освітньо-просвітницького проекту «Кобзар» - це слово на кожен день».

Голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко нагадала присутнім про останній шлях Кобзаря на Гору, що стала нашою першою національною Святинею, місцем поклоніння мільйонів людей з усього світу.

Учні Олександра Бойко (НВО №5), Анастасія Горячок (ТБЛ ім. А.Мазура), Арман Миколюк (колегіум ім. В.Козубняка), Анна Кудрявцева (СЗОШ №7), Ярослав Сапожнік (СЗОШ №21) та інші читали уривки зі своїх шкільних творів, присвячених Тарасу Шевченку.

Про важливість пам’ятати все, що стосується Генія, сказали головний спеціаліст відділу науки та педагогічних кадрів Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Новосядла та вчителька СЗОШ №24 Інна Ханчук.

Присутні отримали в подарунок книжкові видання «Просвіти» багато не буває», де надруковані твори учасників заходу.

За інформацією з Народного Дому «Просвіти»