Новини

У Хмельницькому завершується цьогорічний ремонт доріг

Враховуючи сприятливі погодні умови, комунальники докладають зусиль для виконання плану з ремонту доріг міста. Наприкінці жовтня – початку листопада довгоочікуване асфальтне покриття дороги отримали мешканці провулку Катіонівського та вулиці Чехова. Також розпочато роботи з улаштування тротуарів та пішохідної доріжки до ЗОШ №20 на вулиці 1-й Садибній, асфальтобетонне покриття на цій вулиці влаштовано в жовтні.

Наразі підрядні організації завершують капітальний ремонт на вулиці Корольова, на ділянках від вулиці Карбишева до будинку №9 та від вулиці С. Наливайка до провулку Житнього. Також триває капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів: від будинку №30 до будинку №34/5 на вулиці Тернопільській (проїзну частину виконано, триває влаштування тротуарів) та від буд. №1а на вул. Свободи до буд. №78/2 на проспекті Миру (виконується влаштування асфальтобетонного покриття проїзду).

Розпочато підготовчі роботи до капітального ремонту - влаштування тротуару (із тротуарної плитки) на вулиці І. Франка, на ділянці від будинку №55 до вулиці Ранкової.

У Хмельницькому активно розвивається велоінфраструктура. У різних мікрорайонах міста з’являються нові велосипедні доріжки. Так, тривають роботи з улаштування велодоріжок на проспекті Миру, від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе. Наразі тут виконуються земляні роботи, встановлюються поребрики, значну частину доріжки уже вимощено тротуарною плиткою.

Також завершуються роботи з будівництва велодоріжки на Старокостянтинівському шосе, на ділянці від проспекту Миру до вулиці Зарічанської.

Паралельно з капітальним виконується поточний ремонт доріг, зокрема на вулиці Тихій (автобусний маршрут №9). Завершується ремонт тротуару на вулиці Кам’янецькій (в’їзд у місто, поблизу вулиці Глушенкова, до транспортної зупинки), пішохідної доріжки від вулиці Прибузької, 1/1 (за тенісними кортами, в районі річки Південний Буг).

За інформацією відділу з ремонту вулично-дорожньої мережі управління житлово-комунального господарства від початку року капітальний ремонт виконано на 32 об’єктах вулиць міста, на 15 об’єктах ще завершуються роботи, поточним ремонтом оновлено 129 вулиць. Загалом цього року заплановано виконати поточний ремонт доріг на 133 вулицях. До кінця року буде виконано поточний ремонт щебеневого покриття доріг ще чотирьох вулиць.