Новини

У Хмельницькому відбувся Форум активних громадян (Відео)

Захід, що об’єднав владу і громадськість у питанні пошуку шляхів розвитку міста, організували представники Міжнародного республіканського інституту (IRI) за фінансової підтримки  USAID. Протягом року експерти навчали хмельницьких посадовців, депутатів, активістів принципам впровадження реформ на місцевому рівні.

Міський голова Олександр Симчишин подякував організаторам, що одним з чотирьох міст для впровадження довготермінових проектів обрали саме Хмельницький.

“Активні люди, які хочуть робити зміни, повинні навчатися усе своє життя і отримувати новий досвід для того, аби ставати кращими, сильнішими та ефективнішими,– говорить Олександр Симчишин.– Сьогоднішній захід надзвичайно потрібний. Дуже важливо, аби про ті всі речі ви розказували у своїх середовищах, щоб ми усі з вами разом вчилися та не боялися брати на себе відповідальність”.

Під час Форуму Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень, презентував друге Муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту. До слова, перше таке дослідження він презентував на Форумі економічного розвитку. Про те, як розвиваються органи самоорганізації населення у Хмельницькому розповів секретар міської ради Михайло Кривак. Також хмельничани мали змогу поспілкуватися з експертом з довготермінових стратегій Євгеном Глібовицьким.

А ще під час Форуму молодь міста – випускники Школи молодого політика та Академії громадянина (навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства) представили пропозиції щодо реалізації громадських проектів. Два проекти стосувалися річки Південний Буг та один – створення молодіжного центру.