Новини

У Хмельницькому відбулася презентація збірника "Економічний націоналізм та соціальна справедливість"

Презентував книгу міський голова Олександр Симчишин та Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», автор численних публікацій у сфері геополітики та безпекових питань, організатор щорічної міжнародної конференції «Бандерівські читання».
Як вдалий досвід реалізації ідей націоналізму на практиці у книзі презентовано досвід міст, очолюваних мерами-свободівцями: Тернополя, Хмельницького та Івано-Франківська.
Також у збірнику містяться матеріали провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, рецепти всебічних, структурних соціально-економічних реформ в Україні, практичне втілення засад економічного націоналізму. Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначають соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації нарешті зреалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави.

До книги також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему «Економічний націоналізм як формула українського прориву», в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів.

Матеріали включають доробок науковців, політиків, молодих дослідників, учасників російсько-української війни.