Новини

У Хмельницькому тривають активні роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та прибудинкових територій

Сьогодні працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконують роботу з ліквідації деформацій і пошкоджень дорожнього покриття вулично-шляхової мережі міста на перехресті проспекту Миру з вулицею Кропивницького. Протяжність ділянки ремонту – 150 м, загальна площа – близько 1500 кв. м.

«Ми зфрезерували верхній шар асфальтобетонного покриття, облаштовуємо пониження бортового каменя для зручного переходу. Після виконання цих робіт будемо влаштовувати новий шар асфальтобетонного покриття», - розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Володимир Шваєнко.

Нагадаємо, цього року КП БРЕД вже виконало роботи з поточного ремонту доріг на вулицях Гетьмана Мазепи (колишній вулиці Красовського), Чорновола, Шухевича (колишній Курчатова), Тернопільській (на перехресті з вулицею Молодіжною), Вокзальній (на перехресті з вулицею Транспортною), Героїв Маріуполя (колишній Гагаріна).

Сьогодні також ще одна бригада працівників комунального підприємства працювала на вулиці Інститутській. Поточним ремонтом оновлювали прибудинкову територію будинку №18/1 (заїзд у двір). Площа ділянки ремонту - приблизно 200 кв. м.

Дорожники завершують роботи на внутрішньоквартальному проїзді, від проспекту Миру до будинку 57/2, також розпочали усунення ямковості на внутрішньо-квартальних проїздах:

- на проспекті Миру, поблизу будинків №№ 54 – 58;

- вулиці Інститутській, від будинку №10 до будинку №12;

- вулиці Шевченка (поблизу автостанції № 2), також відремонтують тротуар.

Виконують ремонтні роботи на вулицях Депутатській, Кошарського, Короленка.