Новини

У Хмельницькому презентовано книгу про загиблих Героїв російсько-української війни

Днями відбулася презентація першої частини книги Наталії Горденко "Життя, віддане за Україну". 239 сторінок про Героїв Хмельниччини, що загинули під час війни на сході України. Щоб написати кожну розповідь, автор спілкувалася з найріднішими людьми загиблих - батьками, вдовами, родичами, знайомими, колегами та товаришами по службі. Збирала фото, переглядала відео. Саме тому кожна історія - по-материнськи тепла, закохано-світла, насичена та різностороння. Деякі - доповнені віршами Наталії Горденко та Володимира Олійника.
Ті, хто вже перечитав книгу, помітили: кожен Герой Хмельниччини, що віддав життя за Україну, був особливим. Усі - надзвичайно розумні та талановиті. І патріоти. Жоден з них не опинився на війні випадково чи з примусу. І кожен заслужив, щоб про нього знали та пам'ятали.
Книгу Наталії Горденко "Життя, віддане за Україну" можна буде побачити в бібліотеках міста та області. Автор сподівається на підтримку меценатів, щоб наступні її видання можна було розповсюдити по всіх школах Хмельниччини.