Новини

Своє бачення Хмельницького представили на виставці проекту Maslo Photo Residency троє фотохудожників з України, Білорусі та Польщі

У перший день весни відбулося відкриття фотовиставки проекту Maslo Photo Residency. Троє фотографів Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь) взяли участь у міжнародній фотографічній резиденції, яку організувала засновниця арт-галереї Maslo Вікторія Панькова.

Куратор фотографічної резиденцій Олександр Міхед зазначає, що місцевий житель є кінцевим споживачем цієї виставки, а сам проект – своєрідне знайомство з тим, якою може бути сучасна фотографія. Виставка у галереї складається з трьох блоків та розміщена у певному смисловому порядку.    
Олексій Шинкаренко відкривав місто через старі фотографії, які вивчав у державному архіві та музеї історії міста Хмельницького. Результатом його роботи стали три книжки про Хмельницький 50-60-их років,  70-их та 80-их. Особливу увагу фотограф надає текстовим описам світлин.
Блок польсько фотографа Маріуша Форецькі показує буденне життя людей. «Майже усі світлини були спонтанними, – зазначає автор.
Блок Валерія Мілосердова «Засоби зв’язку» – це розповіді про будні хмельницьких волонтерів і мешканців села Розсоша, які допомагають військовим.  
На відкритті виставки були присутні Валерій Мілосердов та Маріуш Форецкі. Обидва зазначають, що попрацювати у нашому місті їм було дуже цікаво.

Виставка триватиме до 22 березня у Maslo (вул. Старокостянтинівському шосе, 20/3).