Новини

Студенти на екскурсії в міській раді

     Сьогодні на екскурсію в міську раду завітали студенти Хмельницького політехнічного коледжу. Екскурсія пройшла в оновленому форматі. На початку екскурсії молоді пощастило завітати в кабінет міського голови. Олександр Симчишин привітав студентів, та в розмові зазначив:

«Якщо навчаєтесь, то на повну. Однак, не забувайте і про студентське життя. Головне, після навчання не варто їхати працювати за кордон. Потрібно залишатися, щоб розвивати свою країну».

     Під час пізнавальної екскурсії, яку провела фахівець музею історії міста Хмельницького, студенти ознайомились із будівлею міської ради та історією місцевого самоврядування Хмельницького. Після цього молодь перемістилася в сесійну залу, де спілкувалася та працювала з керуючим справами виконавчого комітету Юлією Сабій та секретарем міської ради Михайлом Криваком. Відбулася імпровізована сесія міської ради з ввімкненою системою для голосування «Віче». На початку сесії пролунав державний гімн України, потім секретар, як головуючий на сесії, ознайомив присутніх з порядком денним, який був підтриманий студентами. Одне з питань порядку денного – це бюджет міста Хмельницького, який був прийнятий.
     В процесі спілкування Юлія Сабій ознайомила гостей міської ради із процесом формування та основними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу міста, а також закликала не бути байдужими і активно цікавитися політичним життям міста та країни. 
За традицією усі отримали подарунки від міської ради.