Новини

Стартувала Школа сучасного лідера

В молодіжному центрі розпочався черговий етап проєкту «Школи Сучасного Лідера». З понад ста заявок, які подали охочі, відібрали 55 учасників, усі вони старшокласники шкіл міста.

Основним критерієм відбору була мотивація.  Протягом трьох днів учнів будуть вчити лідерству, мистецтву комунікацій, плануванню та ефективному використанню свого часу, а також мріяти та діяти, - зізнається директор КУ «Молодіжний центр» Влад Гребенюк.

В перший день досвідом та знаннями із присутніми ділилися представники ради міського учнівського самоврядування «Нова генерація міста».

Реалізація освітньо-просвітницьких проєктів є одним з пріоритетів у реалізації молодіжної політики. Старшокласники шкіл та студенти вишів – активна, прогресивна частина суспільства, яка є рушійною силою у позитивних змінах.  В 2018-19 навчальному році проєкт охопив понад 5000 молодих осіб. Молодь брала участь у «Школі сучасного лідера», брейн-рингу «Моя позиція», відбіркових інтелектуальних іграх «Місто своїми руками», екскурсіях до міської ради, освітньому проєкті «Моє місто», стажуванні в міській раді та у форумі «Сучасні можливості для молоді».