Проекти рішень міської ради

Щодо тимчасового застосування орендної ставки 0,5 % для розрахунку орендної плати за землю

 

Щодо тимчасового застосування орендної ставки 0,5 % для розрахунку орендної плати за землю

 

Розглянувши пропозицію міського голови, керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Тимчасово в період з 01.04.2021 по 30.04.2021 застосовувати орендну ставку 0,5 відсотків від нормативної грошової оцінки земель для розрахунку  орендної плати за землю до земельних ділянок, які використовуються для розміщення, будівництва та обслуговування ринків, торгових майданчиків, за виключенням земельних ділянок, на яких здійснювалася господарська діяльність, яка не була тимчасово призупинена  в  період дії  карантину, згідно  постанови Кабінету Міністрів  від  09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із внесеними змінами.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН