Рішення міської ради

Щодо тимчасового застосування орендної ставки 0% для розрахунку орендної плати за землю

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок першої сесії

№17 від 29.04.2020 р.

 

Щодо тимчасового застосування орендної ставки 0% для розрахунку орендної плати за землю

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Цимбалюка Р.С., керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Тимчасово в період з 01.04.2020 по 30.04.2020 застосовувати орендну ставку 0 відсотків від нормативної грошової оцінки земель для розрахунку орендної плати за землю до земельних ділянок, які використовуються для розміщення, будівництва та обслуговування ринків, торгових майданчиків, за виключенням земельних ділянок, на яких здійснювалася господарська діяльність, яка не була тимчасово призупинена в період дії карантину, згідно постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із внесеними змінами, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020 №5, протоколу №7 обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 27.03.2020.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови А.Бондаренка, В.Гончарука та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН