Новини

Рекордний флешмоб від Хмельницького політехнічного коледжу зібрав 1961 учасника у вишиванці

Сьогодні, у День вишиванки, на стадіоні Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» пройшов масштабний флешмоб під назвою «Україно моя вишивана». Більше того, подія зафіксована у Книзі рекордів України за кількістю учасників у вишиванках, котрі створили форму тризуба. Для фіксації рекорду було запрошено експерта Національного реєстру рекордів України. Зафіксовано, що у флешмобі взяла участь 1961 людина, одягнена у вишиванку.

Міський голова Олександр Симчишин теж долучився до флешмобу та встановлення рекорду. Привітав учасників зі світлим позитивним святом національної вишиванки.

“Сьогодні, коли я прийшов у вашу політехнічну родину і побачив це різноманіття вишиванок різних кольорів, з різними орнаментами, мушу сказати це – фантастично. Насправді, українці мають пишатися тим, що мають такий різновид одягу, тим, що мають свій оберіг –  свою вишиванку”.

Також міський голова зізнався, що чільне місце на його робочому столі має фото минулорічного рекорду. 
Крім Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» у вишиванковому рекорді взяли участь школи № 25 ім. І. Огієнка та № 30.

Також сьогодні на майдані Незалежності вишиванковий флешмоб організувала і студентська рада Хмельницького національного університету.