Новини

Реалізовано три проекти «Бюджету участі»  

У місті триває реалізація громадських проектів, які стали переможцями у рамках Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького. За результатами конкурсу, проведеного у 2018 році, переможцями стали 16 проектів.

Наразі завершено реалізацію 3 проектів. За інформацією управлінь міської ради, які є відповідальними за виконання громадських проектів, завершено реалізацію наступних проектів:

«Подолянчик» об’єднує Україну». Проведено концерти, майстер-класи, екскурсії до Дня Соборності України у рамках ХХХ Всеукраїнського фестивалю «Зимові візерунки».
«Гречани. Територія нових змін». У мікрорайоні Гречани створено публічний простір: на майданчику перед СКЦ «Плоскирів» встановлено 2 парклети, як територія для спілкування та відпочинку.
«Здоров’я – запорука щасливого життя». У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» придбано тренажерне обладнання, на якому під супроводом фахівця з фізичної реабілітації займається фізичними вправами молодь з інвалідністю.

Реалізація громадських проектів продовжується.