Протокол засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 02.07.2020 року

Протокол 

засідання громадської комісії з житлових питань

 при виконавчому комітеті міської ради від 02.07.2020 року

Всього членів комісії:  7 чол.

Присутні на засіданні:  5 чол.:

Нестерук А. М. - голова комісії,

Крамар А. В. – заступник голови комісії,

Коростіль А. М. – секретар комісії, 

Тимошенко О. С., Паламарчук В. А. - члени комісії.

Розглянувши заяви та документи надані громадянами, громадська комісія з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради вирішила:

  1. Внести виконавчому комітету Хмельницької міської ради пропозиції про прийняти на квартирний облік для поліпшення  житлових умов таких громадян:

1.1. Побережну Ганну Леонтіївну, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.2. Лисенко Аліну Романівну, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.3. Христофорова Олександра Вікторовича, в зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.4. Каленишена Олександра Петровича, в зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 96 Закону України «Про Національну поліцію».

1.5. Деревяго Романа Васильовича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.6. Телішевського Володимира Михайловича, в зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 96 Закону України «Про Національну поліцію».

1.7. Браницького Дмитра Олеговича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІ група.

1.8. Созанського Максима Андрійовича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІ група.

1.9. Смуся Михайла Дмитровича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.10. Антоняк Олену Володимирівну, включити в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 46 Житлового кодексу  Української РСР, як багатодітну сім’ю (7 дітей).  

1.11. Піч Володимира Костянтиновича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.12. Стецюка Віталія Олександровича, в зв’язку з відсутністю житлової площі та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій.

1.13. Семенюк Неонілу Анатоліївну, в зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі.

1.14. Малявіну Олену Іванівну, в  зв’язку з проживанням в одній кімнаті осіб різної статі, які старші за 9 років та включити в окремий список першочергового  надання житлової площі, згідно з ст. 54 Закону України «Про освіту».

1.15. Ковальчука Олексія Олеговича, в зв’язку з відсутністю житлової площі.

 

Голосували за п. 1.1. - 1.15.:

за – 5 чол., проти –  0 чол., утримались – 0 чол.

 

  1. Внести виконавчому комітету Хмельницької міської ради пропозиції про внесення змін в облікові справи громадян:
    1. Включити в склад сім’ї Гриськова Юрія Романовича доньку Діану, 2020 р.н. На квартирному обліку з 22.03.2018 року.

2.2. Включити Блистіва Івана Васильовича в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІІ група. На квартирному обліку з 11.10.2018 року.

2.3. Включити Бігняка Руслана Володимировича в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій. На квартирному обліку з 23.01.2020 року.

 

2.4. Включити Чорного Миколу Броніславовича в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІІ група. На квартирному обліку з 09.08.2018 року.

2.5. Включити Білого Андрія Васильовича в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІ група. На квартирному обліку з 11.05.2017 року.

2.6. Виключити із складу сім’ї Войтюк Антоніни Андріївни матір Войтюк Євгенію Андріївну, в зв’язку зі смертю, розділити чергу квартирного облік між Войтюк А. А., 1 чол. і її сином Постернаком Олегом Вікторовичем, 1 чол. та включити його в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій. На квартирному обліку з 21.07.1988 року.

2.7. Включити Рибака Олександра Сергійовича в окремий список позачергового надання житлової площі, згідно з ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як особу з інвалідністю внаслідок війни, ІІ група. На квартирному обліку з 27.02.2020 року.

 

Голосували за п.2.1. - 2.7.:

за – 5 чол., проти –  0 чол., утримались – 0 чол.

 

3. В зв’язку з ліквідацією квартирного обліку в Управлінні МВС України в Хмельницькій області прийняти на квартирний облік при виконавчому комітеті, згідно з п. 31 Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, із збереженням дати постановки на квартирний облік за місцем роботи Кірілкова Олексія Анатолійовича, включити в склад сім’ї доньку Августіну, рахувати склад сім’ї 6 чол. та включити в окремий список першочергового надання житлової площі, згідно з ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», як учасника бойових дій. На квартирному обліку з 24.12.2007 року.

 

Голосували за п.3.:

за – 5 чол., проти –  0 чол., утримались – 0 чол.

 

  1. Баранов Валерій Антонович просить виділити кімнату в гуртожитку для сина Баранова Антона Валерійовича.

Вирішили: внести пропозиції виконавчому комітету про надання Баранову Антону Валерійовичу кімнати в гуртожитку
 

Голосували за п.4.:

за – 5 чол., проти –  0 чол., утримались – 0 чол.

 

Голова комісії                                                                                                Анатолій НЕСТЕРУК

 

Секретар комісії                                                                                            Анатолій КОРОСТІЛЬ