Новини

Продовжується практика проведення виїзних нарад на підприємствах міста

Сьогодні, у рамках проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи промислових підприємств міста Хмельницького керівники управління економіки міської ради відвідали ТОВ «СУПЕР ТРЕЙД» та ТОВ «НПК».

ТОВ «СУПЕР ТРЕЙД» спеціалізується на виробництві паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення та працює на ринку з 2015 року.

ТОВ «НПК» виготовляє низку популярних товарів для дому, таких як: фольга, пергамент та пакети для запікання, харчова плівка «стреч», широкий асортимент товарів для прибирання – ганчірок, серветок та іншої продукції.

Директора підприємств ознайомили представників міської влади з виробничими процесами та зосередили увагу на політиці відкритості, гнучкості, націленості на задоволення інтересів ділових партнерів і споживачів.

В результаті зустрічі окреслено подальші можливості підтримки цих місцевих виробників у рамках проєкту «Купуй Хмельницьке!», їх промоції на внутрішньому ринку, а також перспективи нарощування експортних потужностей.