Рішення міської ради

Про звільнення колективного підприємства «Цивільжитлобуд» від сплати залишку заборгованості коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та надання згоди на безоплатну передачу в кому

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять дев’ятої сесії

№102 від 13.02.2019 р.

 

Про звільнення колективного підприємства «Цивільжитлобуд» від сплати залишку заборгованості коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста квартири та гаража

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради С.Мельника, клопотання колективного підприємства «Цивільжитлобуд» та обслуговуючого кооператива «Житлово-будівельний кооператив-Добробут», керуючись Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити колективне підприємство «Цивільжитлобуд» від сплати залишку заборгованості коштів (596 304 (п’ятсот дев’яносто шість тисяч триста чотири) грн. 49 коп.) пайової участі у створенні і розвитку інженерно транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького по договору №20 від 27.03.2007 (із внесеними змінами додатковими угодами №1 від 07.05.2009, №2 від 16.05.2012, №3 від 04.04.2013, №4 від 14.04.2014, №5 від 20.05.2015).

2. Надати згоду колективному підприємству «Цивільжитлобуд» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького гаража №28, загальною площею 21,5 кв.м, по вул.Інститутській,6-Б.

3. Надати згоду обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив-Добробут» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №102, загальною площею 39,3 кв. м, по вул.Львівське шосе,33/2А, для надання винятково сім'ї загиблого військовослужбовця, який брав участь в антитерористичній операції, інваліду війни з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції, учаснику бойових дій в антитерористичній операції.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка, заступника міського голови А.Нестерука, управління капітального будівництва та відділ обліку та розподілу житлової площі.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин