Рішення міської ради

Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо відміни абонентської плати за підключення до системи

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової чотирнадцятої сесії

№1 від 05.04.2017 р.

 

Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання та націоналізації стратегічних підприємств

 

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання та націоналізації стратегічних підприємств (додається).

2. Звернення опублікувати в газеті міської ради "Проскурів», розмістити на офіційному сайті Хмельницької міської ради та оприлюднити в інших засобах масової інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від 05.04.2017 року №1

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Хмельницька міська рада обурена прийняттям чергових антинародних рішень, якими безпідставно встановлено абонплату за підключення до системи газопостачання для населення, що породжує значне зростання вартості комунальних послуг. Ми вважаємо такий крок новою спробою обслужити інтереси олігархів за рахунок українців.

За останні два роки тарифи на житлово – комунальні послуги зросли втричі. Ні уряд Арсенія Яценюка, ні Володимира Гройсмана не пояснили людям, чому економічні проблеми вирішуються не за гроші олігархів, а за гроші пересічних українців, ціною зубожіння народу.

Сьогодні влада вкотре обдурила українців, пообіцявши, що покінчила з практикою постійного зростання цін на комунальні послуги. Натомість з 1 квітня споживачі вимушені  платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На абонентську плату за газ субсидія не поширюється. Це означає новий удар по кишенях рядових громадян. Таке рішення болюче вдарить насамперед по громадянах, які і так економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають громадяни, що споживають мало газу, не мають лічильників, але мають велику кількість прописаних на своїй житловій площі.

Все це завдяки приватизації стратегічних підприємств дало можливість ставити перед фактом простого українця, змушуючи його платити стільки, скільки захочуть монополісти. В результаті цілими галузями в нас керують кремлівські власники чи місцеві поплічники КДБ. Ці олігархи лише збагачуються за рахунок колишніх державних підприємств – при цьому постійно вимагають у держави преференції і виводять свої капітали за кордон.

Хмельницька міська рада переконана, що «кишенькова» Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю вичерпала себе і має бути розігнана, а її члени притягнуті до відповідальності. Вона стала органом, який діє в інтересах монополістів і перебуває на їх утриманні. Доказ тому – останнє рішення ввести абонплату за газ. Воно призведе до того, що лише у 2017 році від абонентської плати облгази, які перебувають у власності олігархату, отримають додатково близько 15 мільярдів гривень. А українці збідніють на ще 15 мільярдів гривень.

У зв’язку з викладеним вище ми, депутати Хмельницької міської ради, вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП:

1. Вжити негайно заходів щодо скасування рішень, якими введено щомісячну абонентську плату за підключення до системи газопостачання та не допустити її впровадження у подальшому.

2. Повернути до державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, постачання.

3. Відправити у відставку голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

В разі запровадження абонентської плати за підключення до системи газопостачання, залишаємо за собою право на захист своїх прав в межах Конституції України.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 194 КБ
Формат: pdf