Проекти рішень міської ради

Про зміну засновника комунальних підприємств, перейменування комунальних підприємств та затвердження їх статутів в новій редакції

 

Про зміну засновника комунальних підприємств, перейменування комунальних підприємств та затвердження їх статутів в новій редакції

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», рішенням першої сесії міської ради від 08.12.2020 №22 «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Хмельницької міської ради», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити засновника комунального підприємства «Комунальник «СБ» шляхом виключення зі складу засновників Копистинської сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради.

2. Перейменувати комунальне підприємство «Комунальник «СБ» в комунальне підприємство «Елеватор» Хмельницької міської ради.

3. Затвердити статут комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради в новій редакції, який доручити підписати директору підприємства Корнійчуку Владіславу Васильовичу згідно з додатком 1.

4. Змінити засновника комунального підприємства «Джерело–Плюс» шляхом виключення зі складу засновників Копистинської сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради.

5. Перейменувати комунальне підприємство «Джерело-Плюс» в комунальне підприємство «Джерело-Плюс» Хмельницької міської ради;

6. Затвердити статут комунального підприємства «Джерело-Плюс» Хмельницької міської ради в новій редакції, який доручити підписати директору підприємства Корнійчуку Владіславу Васильовичу, згідно з додатком 2.

7. Змінити засновника комунального підприємства «Олешинське» шляхом виключення зі складу засновників Олешинської сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради;

8. Перейменувати комунальне підприємство «Олешинське» в комунальне підприємство «Олешинське» Хмельницької міської ради.

9. Затвердити статут комунального підприємства «Олешинське» Хмельницької міської ради в новій редакції, з який доручити підписати заступнику начальника управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради Гурському Віталію Віталійовичу, згідно з додатком 3.

10. Змінити засновника комунального підприємства «Добробуд» Шаровечківської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області шляхом виключення зі складу засновників Шаровечківської сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради.

11. Перейменувати комунальне підприємство «Добробуд» Шаровечківської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області в комунальне підприємство «Добробуд» Хмельницької міської ради.

12. Затвердити статут комунального підприємства «Добробуд» Хмельницької міської ради в новій редакції, з який доручити підписати директору підприємства Гороховському Болеславу Францовичу згідно з додатком 4.

13. Змінити засновника комунального підприємства «Зоря» Пироговецької сільської ради шляхом виключення зі складу засновників Пироговецької сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради.

14. Перейменувати комунальне підприємство «Зоря» Пироговецької сільської ради в комунальне підприємство «Зоря» Хмельницької міської ради.

15. Затвердити статут комунального підприємства «Зоря» Хмельницької міської ради в новій редакції, який доручити підписати директору підприємства Шторгиній Валентині Сергіївні, згідно з додатком 5.

16. Змінити засновника комунального підприємства «Давидковецьке» Давидковецької сільської ради шляхом виключення зі складу засновників Давидковецької сільської ради та включення до складу засновників Хмельницької міської ради;

17. Перейменувати комунальне підприємство «Давидковецьке» Давидковецької сільської ради в комунальне підприємство «Давидковецьке» Хмельницької міської ради;

18. Затвердити статут комунального підприємства «Давидковецьке» Хмельницької міської ради в новій редакції, який доручити підписати директору підприємства Ярмощуку Сергію Миколайовичу, згідно з додатком 6.

19. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка.

20. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 457 КБ
Формат: pdf