Рішення міської ради

Про зміну типу та затвердження статутів дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького в новій редакції

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№19 від 12.07.2017 р.

 

Про зміну типу та затвердження статутів дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького в новій редакції

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, у зв’язку із необхідністю створення у дошкільних навчальних закладах спеціальних та інклюзивних груп для забезпечення реалізації права кожної дитини міста Хмельницького на здобуття дошкільної освіти, з метою створення умов для виховання, навчання, розвитку та корекції фізичного розвитку усіх дітей дошкільного віку, у тому числі дітей з особливими потребами, відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити тип дошкільних навчальних закладів із загального розвитку на комбінований:

1.1. Хмельницького дошкільного навчального закладу №3 «Світлячок»;

1.2. Хмельницького дошкільного навчального закладу №34 «Тополька».

2. Затвердити нову редакцію Статуту:

2.1. Хмельницького дошкільного навчального закладу №3 «Світлячок», яку доручити підписати завідуючій Хмельницьким дошкільним навчальним закладом №3 «Світлячок» А.Ярмолюк, згідно з додатком 1;

2.2. Хмельницького дошкільного навчального закладу №34 «Тополька», яку доручити підписати завідуючій Хмельницьким дошкільним навчальним закладом №34 «Тополька» І.Сас, згідно з додатком 2.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 300 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 302 КБ
Формат: pdf