Проекти рішень міської ради

Про зміну розміру статутного капіталу і затвердження Статуту спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції

 

Про зміну розміру статутного капіталу і затвердження Статуту спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись рішенням тридцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.04.2019р. № 4 “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік”, Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007р. №1 зі змінами, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 57 Господарського кодексу України,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу спортивно-культурного центру “Плоскирів” на 99704,00 грн. (дев’яносто дев’ять тисяч сімсот чотири грн. 00 коп.).

2. Затвердити  Статут спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції, який доручити підписати директору СКЦ  “Плоскирів” В. Головатюку (згідно з додатком).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління молоді та спорту.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 220 КБ
Формат: pdf