Рішення міської ради

Про зменшення та збільшення розміру статутного капіталу і затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять другої сесії

№43 від 04.07.2018 р.

 

 

Про зменшення та збільшення розміру статутного капіталу і затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись рішеннями дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 27.12.2017р. №45 «Про зменшення та збільшення розміру статутного капіталу і затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі», шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017р. №3 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік», двадцять першої сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018р. №3 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік», Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007р. №1, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.57 Господарського кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зменшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на суму 20811,00 грн. (двадцять тисяч вісімсот одинадцять гривень 00 копійок).

2. Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на суму 5823658,00 грн. (п’ять мільйонів вісімсот двадцять три тисячі шістсот п’ятдесят вісім  гривень 00 копійок).

3. Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства «Південно–Західні тепломережі», яку доручити підписати директору КП «Південно-Західні тепломережі» П.Возборському згідно з додатком.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 325 КБ
Формат: pdf