Проекти рішень міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу, внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради

 

Про збільшення розміру статутного капіталу, внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, враховуючи зміни до деяких законодавчих актів України з питань діяльності закладів охорони здоров’я, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007 №1 зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради на суму 915 652 грн. (дев’ятсот п'ятнадцять тисяч шістсот п’ятдесят дві гривні).

2. Внести зміни до статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої сесії міської ради від 27.12.2017 №29, а саме:

2.1. у тексті статуту слова «головний лікар» в усіх відмінках замінити словом «Директор» у відповідних відмінках;

2.3. в розділі 9 «Майно та фінансування. Статутний капітал» виключити пункт 9.4., у зв’язку з цим пункти 9.5.-9.7. вважати відповідно пунктами 9.4.-9.6.

3. Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Хмельницької міської ради, який доручити підписати начальнику управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Б.Ткачу (згідно з додатком).

2. Відповідальність  за   виконання   рішення   покласти  на управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 242 КБ
Формат: pdf