Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” та затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького”

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№25 від 20.09.2017 р.

 

Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” та затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись рішенням сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015р. №2 “Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік”, рішенням сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016р. №1 “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік”, рішенням дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 26.10.2016р. №2 “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік”, Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1 та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” на суму 420 502,11 грн. (чотириста двадцять тисяч п`ятсот дві гривні 11 копійок).

2. Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького”, яку доручити підписати виконуючому обов’язки директора комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” О.Боднарчуку згідно з додатком 1.

3. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 1.2. пункту 1 рішення шостої сесії Хмельницької міської ради №33 “Про збільшення розмірів статутних капіталів та затвердження нової редакції статутів комунальних унітарних підприємств Хмельницької міської ради” від 18.05.2016р.

4. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 3 рішення шостої сесії Хмельницької міської ради №33 “Про збільшення розмірів статутних капіталів та затвердження нової редакції статутів комунальних унітарних підприємств Хмельницької міської ради” від 18.05.2016р.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 212 КБ
Формат: pdf