Рішення міської ради

Про затвердження змін до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№8 від 24.04.2013 р.

 

 

Про затвердження змін до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою вчасного та якісного вирішення питань стосовно оздоровлення, відпочинку, та розвитку дітей, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 14.02.2013 року №115 «Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зміни до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького», затвердженого рішенням тридцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31.03.2010 року №4, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка та управління освіти Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова  С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №8

Зміни до Статуту

позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького»

(додаток є невід’ємною частиною Статуту)

 

Пункт 1.2. Розділу 1 «Загальні положення» викласти у наступній редакції:

«Юридична адреса ДЮОК «Чайка»: 29013, м.Хмельницький, вул.Гагаріна,33, тел. 65-41-42».

 

Начальник управління освіти В.Олійник