Рішення міської ради

Про затвердження заявок на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми “Кусаноне”

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової другої сесії

№3 від 22.12.2015 р.

 

Про затвердження заявок на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми “Кусаноне”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити заявки на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми “Кусаноне” “Створення умов для проведення навчально-тренувальних занять з командних та індивідуальних видів спорту шляхом проведення капітального ремонту спортивних кортів”, “Створення умов для проведення навчально-тренувальних занять з тенісу шляхом будівництва двох ґрунтових тенісних кортів” та “Створення соляної кімнати в приміщенні Рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров'я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями “Берег надії” (додаються).

2. У разі задоволення заявок програмою “Кусаноне”, виділити кошти з міського бюджету для співфінансування проектів згідно заявлених у них сум.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови Гончарука В.В., Мельник Г.Л. і відділ енергозбереження та інвестиційної політики.

4. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 154 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 246 КБ
Формат: pdf