Рішення міської ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Хмельницького

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№20 від 15.12.2010 р.

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Хмельницького, виконану Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто».

2. Рішення вісімнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 26.12.2000 р. №27 «Про затвердження грошової оцінки земель м.Хмельницького» втрачає чинність з 31.12.2010 р .

3. Рішення набирає чинності з 01.01.2011 р.

4. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Хмельницького передати управлінню Держкомзему у м.Хмельницькому для подальшого застосування та надання інформації щодо нормативно грошової оцінки земель міста Хмельницького.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник