Проекти рішень виконавчого комітету
Про затвердження рішень щодо надання житла
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про затвердження рішень щодо надання житла
Розглянувши матеріали, надані відділом обліку та розподілу житлової площі, звернення міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головного управління Національної гвардії України, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом Української РСР, постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 р. № 37 «Про службові жилі приміщення», Інструкцією про організацію забезпечення житловими приміщеннями в Державній прикордонній службі України, затвердженої наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 20.12.2007 р. № 1040, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити спільне рішення адміністрації та профспілкового комітету міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» про надання:
1.1. Кльоц Тамарі Іванівні квартири.
1.2. Болюху Петру Макаровичу квартири.
1.3. Столярчук Валентині Миколаївні квартири.
2. Затвердити рішення житлової комісії Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про надання Соколу Володимиру Миколайовичу квартири.
3. Затвердити рішення центральної житлово-побутової комісії Головного управління Національної гвардії України про надання Пашубі Антону Сергійовичу квартири.
4. Затвердити наказ Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького від 25 лютого 2020 року № 184-аг «Про надання службового житла» та надати:
4.1. Жилкіну Геннадію Володимировичу квартиру.
4.2. Таранціці Олександру Анатолійовичу квартиру.
4.3. Ковтонюку Сергію Миколайовичу квартиру.
5. Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та надати Баранову Антону Валерійовичу кімнату в гуртожитку.
Міський голова О. СИМЧИШИН