Проекти рішень міської ради
Про затвердження Програми заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document Файл](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про затвердження Програми заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік
Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою забезпечення виконання заходів підготовки території Хмельницької міської територіальної громади до оборони в особливий період, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік. (додається).
2. Фінансовому управлінню передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми у бюджеті Хмельницької міської територіальної громади.
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.
Міський голова О.СИМЧИШИН