Рішення міської ради

Про затвердження Програми підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською»

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№31 від 23.12.2020 р.

 

Про затвердження Програми підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України Законів України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні», «Про видавничу справу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері», «Про культуру», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською» (далі – Програма), додається. Управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради (А.Ромасюкову) при складанні та поданні управлінню фінансів (С.Ямчуку) бюджетних запитів на 2021-2025 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні міського бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням міської ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 300 КБ
Формат: pdf